Poslovna enota Ljubljana Bežigrad

Dunajska cesta 161
SI - 1000 Ljubljana

Telefonska številka:
+386(0)1 58909-31

E-mail:
bezigrad@bksbank.si

Poslovni čas za svetovanje:

Ponedeljek 8.30–16.30
Torek 8.30–16.30
Sreda 8.30–16.30
Četrtek 8.30–16.30
Petek 8.30–16.00

Bančna okenca:

Ponedeljek 9.00–12.00; 13.00–15.00
Torek 9.00–12.00; 13.00–15.00
Sreda 9.00–12.00; 13.00–15.00
Četrtek 9.00–12.00; 13.00–15.00
Petek 9.00–12.00; 13.00–15.00

Podporna oprema

  • Bankomat
  • Dnevno nočni trezor
  • Sefi

Beno Lapajne
Vodja poslovne enote
T: +386(0)1 58909-54
E: beno.lapajne@bksbank.si

Barbara Rozina
Svetovalka za pravne osebe
T: +386(0)1 58909-10
E: barbara.rozina@bksbank.si

Franc Semen
Osebni bančnik
T: +386(0)1 58909-45
E: franc.semen@bksbank.si

Čedomir Tešić
Osebni bančnik
T: +386(0)1 58909-28
E: cedomir.tesic@bksbank.si

Kristina Vadas Marinšek
Osebna bančnica
T: +386(0)1 58909-48
E: kristina.vadas@bksbank.si

Špela Galič
Osebna bančnica
T: +386(0)1 58958-39
E: spela.galic@bksbank.si

Iva Perčić Lajšić
Osebna bančnica
T: +386(0)1 58909-51
E: iva.percic@bksbank.si

Sabina Bosnic
Svetovalka na bančnem okencu
T: +836(0)1 58909-61
E: sabina.bosnic@bksbank.si

Martina Klobučar Balažic
Svetovalka na bančnem okencu
T: +386(0)1 58909-37
E: martina.klobucar-balazic@bksbank.si

Zoran Orsagović
Skrbnik za stranke z vrednostnimi papirji
T: +386(0)1 58909-32
E: zoran.orsagovic@bksbank.si

Mateja Presker
Skrbnica za stranke z vrednostnimi papirji
T: +386(0)1 58958-38
E: mateja.presker@bksbank.si